Dalinkis Facebooke!

Visų pirma noriu aprašyti pinigus taupantį websaitą. Tai http://www.topcashback.co.uk/

Kaip ir sako pavadinimas, naudojant šį websaitą galite susigrąžinti pinigėlius perkant įvairiausias prekes ir paslaugas: nuo kelionių, telefonų, televizorių ir t.t. iki automobilių draudimo.


Kaip tai veikia?

Užsiregistruokite šiame saite ir paieškoje įrašykite internetinę parduotuvę, kurioje norite apsipirkti (ne visas parduotuves rasite). Tada pasirenkate "Cashback", po to “Get Cashback Now”, palaukite, kol atsidarys jūsų norimos parduotuvės puslapis ir apsiperkite kaip įprasta.


Pabandykime kartu. Pvz, pakeliaukime su national express. Taigi einame į http://www.topcashback.co.uk/ paieškos langelyje įrašome national express. Hm, matome rado national express puslapį, o šalia jo "Cashback", užeiname čia. Dabar matome visą informaciją, kad perkant bilietus online mums grąžins 7,9 procentų (grąžinamų procentų dydis su laiku keičiasi). Taigi, dabar spaudžiame “Get Cashback Now” ir mus nukreips į national express puslapį, kur apsiperkate įprastai.

   Štai ir viskas, laukite savo http://www.topcashback.co.uk/ sąskaitoje pinigėlių, kuriuos galėsite NEMOKAMAI persivesti į banką arba   www.paypal.com sąskaitą. 

 

Čia matote, kiek man pavyko sukaupti ir susigrąžinti pinigėlių maždaug per metus:


Write a comment

Comments: 2
  • #1

    TV Online (Friday, 08 March 2013 12:15)

    I just watch online tv on http://tvonline24.eu ,no lags + free = awesome

  • #2

    Filmai online nemokamai (Sunday, 10 April 2016 20:08)

    Naujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių